SPŠ a VOŠ Příbram stříbrná ve Středočeském kraji

02.11.2018

Ve čtvrtek 1. listopadu 2018 na slavnostním večeru v Betlémské kapli v Praze byla vyhodnocena soutěžní anketa nejvýznamnějších zaměstnavatelů Středočeského kraje v hodnocení kvality a úspěšnosti středních škol po ukončení studia jejich studentů - absolventů.

Příbramská průmyslovka obsadila v konkurenci všech středních škol našeho kraje velmi lichotivé druhé místo. Vnímáme toto prestižní ocenění jako pozitivní vyjádření veřejnosti k výsledkům naší práce a jsme velmi rádi, že po ocenění OHK Příbram titulem TOP firma jsme vnímáni i na celokrajské úrovni.

Současně je to signál i do našich vlastních řad, že námi stanovená cesta přípravy je správná a úspěšná. Děkuji tedy i všem kolegyním a kolegům za jejich podíl na tomto skvělém výsledku. Poděkování také patří i všem absolventům naší školy, kteří svojí prací vygenerovali toto vynikající hodnocení.

Toto příjemné ocenění zapadá do dnešní doby, největší modernizace v historii školy, kdy za téměř 20 milionů korun z prostředků Evropské unie a zřizovatele školy jsou obměněny laboratoře a učebny všech studijních oborů. Jistě to bude právě to, co zaujme návštěvníky v nadcházejících dnech otevřených dveří.

Tomáš Hlaváč

ředitel školy