Trox KS Filter nabírá operátory do výroby

13.03.2020
Foto: Trox
Foto: Trox

Společnost Trox KS Filter (do loňského roku KS Klima - Service) shání do svého příbramského závodu operátora nebo operátorku výroby.

Co na uchazeče čeká? Následující úkoly: obsluha výrobního stroje, kompletace a kontrola výrobků v souladu s technologickými postupy, jednoduchá, fyzicky nenáročná práce na malé výrobní lince, nastavování základních funkcí a přizpůsobování parametrů stroje, zajištění plynulého chodu výrobní linky a doplňování materiálu na výrobní lince. Výroba probíhá v ranní a odpolední směně.

Úspěšný uchazeč by měl mít výuční list nebo střední školu. Měl by být manuálně zručný a přesný. Očekává se také spolehlivost při pracovní činnosti a docházce. Praxe ve výrobě je výhodou, nikoliv však podmínkou.

Vedle mzdy firma nabízí příplatky za každou přesčasovou hodinu, docházkový bonus, bonusy za kvalitní práci a pravidelné kvartální prémie. Poskytované stravenky jsou v hodnotě 100 korun. Po zapracování může operátor počítat s pěti týdny dovolené, samozřejmostí jsou také svozy z Dobříše do Příbrami a zpět. Firma dále poskytuje vstupenky pro volný čas, vitaminové tablety nebo masáže, pitný režim na pracovištích, automat na potraviny nebo bonusy za doporučení nových pracovníků.

Termín nástupu je možný ihned.

Stanislav D. Břeň

Témata: výroba KS Klima, Trox Příbram, operátor do výroby Příbram